O nas

Marem to firma rodzinna istniejąca od 1984 roku. Pod nazwą Marem nasza spółka funkcjonuje od 1993 roku. Firma MAREM jest jednym z pierwszych Producentów w Polsce myjek parowych. Zakład produkcyjny jest całkowicie o polskich tradycjach w dziedzinie przemysłu maszynowego sięgających od lat 80-dziesiątych. Od swych początków zakład produkował różnorodny asortyment, części do maszyn i urządzeń w przemyśle dla fabryk takich jak np: POLAR.

Wszystkie wytwarzane przez nas maszyny zostały zaprojektowane w naszym własnym biurze projektowym, gdzie konstruktorzy i technolodzy nieustannie pracują nad tworzeniem maszyn precyzyjnych, trwałych, ergonomicznych i bezpiecznych.

Doskonała kadra inżynierska, tradycje techniczne, nowoczesny park maszynowy i determinacja w dążeniu do zaspokajania potrzeb nabywców gwarantują satysfakcję z zakupu naszych maszyn parowych.

SERWIS MASZYN PAROWYCH
Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku, infrastrukturę firmy oraz profesjonalizm i solidność naszych pracowników, zapewniamy Państwu możliwość realizacji wszystkich typów napraw wykonywanych w maszynach parowych, zarówno na terenie Warszawy jak i całej Polski.

Dysponujemy wykwalifikowaną i przeszkoloną kadrą specjalistów z bogatym doświadczeniem, gotowych pomóc Państwu w każdej kwestii wymagającej interwencji Serwisu. Posiadamy również nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające na perfekcyjne diagnozowanie usterek serwisowych maszyn parowych, których diagnoza wymaga specjalistycznego sprzętu.

Dzięki temu możemy skrócić czas naprawy do niezbędnego minimum, a co za tym idzie ograniczyć koszty serwisowania Państwa maszyny.

Doceniając lojalność naszych Stałych klientów oferujemy również specjalne programy Lojalnościowe, uprawniające do otrzymania atrakcyjnych rabatów na wykonywane u nas naprawy oraz dokonywane zakupy części bądź akcesoriów.

Realizujemy pełnowymiarowy Serwis dla większości maszyn parowych w zakresie.

Realizujemy również usługę EKSPRES SERWIS, polegającą na usuwaniu drobnych usterek natychmiast po zgłoszeniu się do naszego Serwisu MAREM CMP, bez konieczności wcześniejszego ustalania terminu wizyty. W ramach usługi Ekspres Serwis, realizujemy drobne naprawy, których łączny czas nie przekracza 30 minut. W ramach usługi realizujemy czynności spowodowane zużyciem eksploatacyjnym elementów.

Aby ułatwić Państwu kontakt z naszym serwisem i dostosować się do Państwa oczekiwań Oferujemy również godziny pracy naszego serwisu od godziny 9:00 rano do godziny 18:00. Zapraszamy do współpracy.

Shopping Cart