Myjnie parowe firmy Marem

Witamy na stronie internetowej firmy Marem, zajmującej się produkcją oraz dystrybucją profesjonalnych myjek parowych. Wieloletnie doświadczenie, park technologiczny i wykwalifikowana kadra pozwala nam na produkcję najmocniejszych i najbardziej wydajnych myjni parowych w Polsce. Szeroki wachlarz zastosowań, niezawodność i estetyka wykonania to zalety naszych myjni parowych... szczegóły »

 • Testimonial 1

  Maszyny firmy Marem to niezawodne urządzenia w dobrej cenie.

  Krzysztof Klimczak

 • Testimonial 2

  Polecam firmę Marem ze względu na dobry i szybki serwis maszyn.

  Patryk Kaczmarczyk

 • Testimonial 3

  Niezawodność, niska cena i wydajność to atuty które cenię przy maszynach maremowskich

  Kamil Mitura

Maszyny Viper

Firma Marem to Autoryzowany Dystrybutor i Serwis maszyn VIPER - profesjonalnych urządzeń czyszczących któe cechuje łatwa obsługa, solidna jakość wykonania, wysoka wydajność... więcej »

Kontakt

Myjnie parowe Marem
Kanie, ul. Warszawska 12b
05-805 Otrębusy

tel. +48 22 758 50 49

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szukasz najlepszej myjni parowej? Skontaktuj się z nami »

Myjnia parowa - aktualności

Nowa strona internetowa

Nowa strona firmy Marem - producenta samoobsługowych myjni parowych w Polsce już jest! Zapraszamy do zapoznania się z tym, co dla was przygotowaliśmy. Czekamy na sugestie i propozycje!

Skupujemy używane myjnie parowe

Skupujemy używane urządzenia wszystkich producentów. Przy zakupie nowych myjni parowych, przyjmujemy w rozliczeniu używane myjnie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.